Wrestling Turkey RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey RPG

Gelin ve sizde oyunumuza katılın!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni WWE Şampiyonu Ringde!

+3
тнє нυѕтℓє
The Rock
CM Punk
7 posters
YazarMesaj
CM Punk
Admin
Admin
CM Punk

Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Empty
MesajKonu: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimePtsi 08 Kas. 2010, 21:00

"Seni buraya davet ediyorum süper lider(!) Sheamus..."
http://wrestling-turkey.yetkinforum.com
The Rock

The Rock

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimePtsi 08 Kas. 2010, 21:03

"Sheamus minik bir çocuk gibi ödevlerini yapıyor. Sonra da uyur herhalde. Malum 21.30 uyku vakti. Senin de az vaktin kaldı. Nasıl yardımcı olabilirim Punk?"
CM Punk
Admin
Admin
CM Punk

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimePtsi 08 Kas. 2010, 21:06

"yolumdan çekilerek."
The Rock

The Rock

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimePtsi 08 Kas. 2010, 21:12

"Dıııt. Yanlış cevap. Bak ne diyeceğim Punk. Ne."
тнє нυѕтℓє
Admin
Admin
тнє нυѕтℓє

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimeSalı 09 Kas. 2010, 13:57

My Time Is Now çalıyor ve John Cena taraftarları coşturuyor.Asker selamı verip ringe giriyor ve taunt yapıyor.Rock'a sert bi bakış atıyor.Ardından bir mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.
Hey Punk.Tebrik ederim dostum.Wwe şampiyonu oldun.Hemen elendim ve sana pek yardımım dokunmadı bunun içi özür dilerim diyor ve elini uzatıyor.Sheamus'un da bir daha o kemeri alamayağını söylyor.
CM Punk
Admin
Admin
CM Punk

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimeSalı 09 Kas. 2010, 15:48

"Cena,çok büyük yardımın dokundu senin bana,Sheamus'un işini bitirdin ve son hamleyi bana bıraktın.Ve tam anına Finisher'ı bularak maçı kazandım."
Sheamus

Sheamus

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimeSalı 09 Kas. 2010, 16:27

Sheamus ringe gelir " Şu rockı şurdan çekin önemseyen yok zaten . Punk benim bir rövanş şansım daha olması lazım . Hell in a cell de senin bir şansın daha vardı ne diyosun . Ben ve morrison bir contender lık maçı yapıcaz kazanırsam seninle bir maç şansım daha olucak "
The Rock

The Rock

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimeSalı 09 Kas. 2010, 17:20

Hakkın bitti sheamus. ağlamayı kes artık. o kemer benim olacak.
CM Punk
Admin
Admin
CM Punk

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimeSalı 09 Kas. 2010, 17:25

Ovvv.O zaman üçlü maç olur.

"John Morrison vs. The Rock vs. Sheamus(Contender Match)"
The Rock

The Rock

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimeSalı 09 Kas. 2010, 17:33

"Bu bana uyar. Önce seni bitiricem sheamus..."
ve birden punk'a yüzünü çevirir. "gözüm üzerinde" işareti yaparak ringden ayrılır.
Sheamus

Sheamus

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimeSalı 09 Kas. 2010, 17:34

" Hey hey hey john morrisonu çıkaralım seninle teke tek yapalım rock var mısın "
The Rock

The Rock

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimeSalı 09 Kas. 2010, 19:59

varıım
Edge

Edge

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimePaz 21 Kas. 2010, 14:25

Ve Edgenin müziği çalar ama ringe gelmez.Titatron ekranından."Hey Punk seni kutlarım kardeşim şampiyon oldun seni kutlarım fakat beni burada sinirlendiren bir şey var o da Sheamus.....Sheamus sana bir önerim var bize ve seyircilere bir iyilik yaparak ağlamayı kes çünkü bu çok sinir bozucu...Burada bulunan Punk,Rock ve ben yani üçümüzde senin nasıl yenildiğini biliyoruz...Küçük bir çocuk gibi mızmızlanarak ağlamayı kesmelisin..."der ve ekran kapanır tekrar Edgenin müziği çalar.
Sheamus

Sheamus

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimePaz 21 Kas. 2010, 15:56

"Edge burda ağlayan birisi varsa o da rock. Benim başarılarımı görmeyi kaldıramadığından dolayı kemer maçında takımdan çıktı. Zaten rocktan beklenilen bir hareket.Ve ben o kemeri aldığımda senin yüzünün ifadesini görmeyi çok isterim" Diyor ve ringi terkediyor
Randy Orton

Randy Orton

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimeCuma 03 Ara. 2010, 23:24

Randy Orton Muziği duyulur...
Vayyyy çok sey olmuş ve siz avucunuzu yalayın ben geri döndüm ve kemer benim olacak
Jeff Hardy

Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: Yeni WWE Şampiyonu Ringde!   Yeni WWE Şampiyonu Ringde! Icon_minitimePaz 05 Ara. 2010, 14:30

no more words çalar tribünler coşar bu geri dönen kişi jeffff hardyirrrr tribünlere selam vererek içeri girdikten sonra mikrofonu alıp konuşmaya başlar
"hey hey hey punk öncelikle o kemeri ben ayrıldığım için kaybettim sonra kemer el değiştire değiştire sana geldi bence o kemer tekrar sahibine dönmesi lazım yani bana" ve sheamusa dönerek" eski düşmanım sheamusda burdaymış ama merak etme senin işini zaten bitirmiştim" diyerek the rocka döner"the rock sen ile işim hiç bitmicek zaten senin ile teke tek maç istiyorum " dedikten sonra tekrar punka dönüp
bekler sonra bir tekme atıp twist of fate çakar ve ringin dışında bekler

Yeni WWE Şampiyonu Ringde!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» IC Şampiyonu Ringde
» IC Şampiyonu Ringde
» HBK Ringde
» WWE CHAMPİON RİNGDE
» Cena Ringde