Wrestling Turkey RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey RPG

Gelin ve sizde oyunumuza katılın!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

WWE CHAMPİON RİNGDE

+2
CM Punk
Sheamus
6 posters
YazarMesaj
Sheamus

Sheamus

WWE CHAMPİON RİNGDE Empty
MesajKonu: WWE CHAMPİON RİNGDE   WWE CHAMPİON RİNGDE Icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010, 13:55

Sheamus müziğiyle ringe doğru geliyor . Ve bir mikrofon alıyor . Sonra kemerini kaldırıyor .
" Hell In A Cell ppvsinde bir wwe championship olucak. Bunu zaten biliyorsunuz . Rakibim cm punk . Ben cm punkı buraya geldiğimden beri tam 3 kere yendim ve bunlardan birisi kafes maçıydı . Ve ben bu başarımı tekrarlıcam . Cm Punk gibi birine bu kemeri asla kaybetmeyeceğim " der ve kemerini havaya kaldırır . " Ayrıca Cm Punk geçen maçımızda benim 3 - 0 lık serimi bitirdiğini söylemişti . Bu asla olmadı şansının yardımıyla kazandığı bir maçtı ama bu ppv de ona kimin en büyük olduğunu göstericem . " Ben The Rock dan bile daha iyiyim . Ve bu kemeri benden çok aşşağıda yer alan birine kaybetmem bence çok saçma olacaktır. Hell In A Cell ppv sinde sen beni yenemiceksin punk seni buraya geldiğimde kafes maçında yendiğim gibi yine bir kafes maçında tekrar yeneceğim . Ve senin gücün beni durdurmaya yetmeyecek . VE BEN EN UZUN WWE CHAMPİON OLACAĞIMMM " diye bağırırr " Ve bir şey daha var eğer bu maçı yenersem ben şampiyon olduğum sürece punk benim rakibim olamıcak . YANİ BEN ŞAMPİYON OLDUĞUM SÜRECE BİR ŞANSIN DAHA OLMAYACAK PUNK KABUL EDİYOR MUSUN YOKSA BİR KORKAK GİBİ ANNENİN YANINA MI GİDİYORSUN " der ve gülmeye başlar sonra bir kez daha kemerini havaya kaldırır .
CM Punk
Admin
Admin
CM Punk

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON RİNGDE   WWE CHAMPİON RİNGDE Icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010, 16:44

THIS FIRE BURNS duyulur.
Punk ringe sinirlice gelip konuşmaya başlar.
"I-ıh,senin annenin yanına gitmeyi düşünüyorum Sheamus!?Onu kabul ederim,fakat sende eğer bu maçı kaybedersen WWE'den ayrılacaksın kabul mü?"
http://wrestling-turkey.yetkinforum.com
Randy Orton

Randy Orton

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON RİNGDE   WWE CHAMPİON RİNGDE Icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010, 16:44

Randy Nin Şarkısı çalıyor Herkes Çosuyor....
Randy Sahaya Girincde Hey Hey Hey Sen CM Punk a Ezq Diyorsun ben rock ı bile Yendim Diorsun
E ne olmuş ? Ben de Rock I yendim Ve Sen Le aynı güçte Sayılırız 2maç yaptık 1 ini ben 1 ini sen kazandın Yani WWE nin en güçlüsü sen deilsin
Kemerin VaR dİE Hava atma Alsana Kemer Dierek United States Championluk kemerini Kaldırıor ve seyirciler Çoşuyor....!
Shawn Michaels

Shawn Michaels

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON RİNGDE   WWE CHAMPİON RİNGDE Icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010, 16:53

SEXY BOY DUYULUR. HOP HOP RANDY SEN KARIŞMA BU İŞLERE DER
https://www.facebook.com/profile.php?id=1257229770
CM Punk
Admin
Admin
CM Punk

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON RİNGDE   WWE CHAMPİON RİNGDE Icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010, 16:57

Abi çok sinir olduğum bi huyunuz var.
2 kişi arasındaki Feud'a niye 3. ve 4. katılıyor?
Biz aramızda konuşuyoruz,atlamayın hemen yahu.
Shawn Michaels

Shawn Michaels

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON RİNGDE   WWE CHAMPİON RİNGDE Icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010, 16:58

out : Bende ondan niye geldin karışma dedim zaten randye
https://www.facebook.com/profile.php?id=1257229770
Randy Orton

Randy Orton

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON RİNGDE   WWE CHAMPİON RİNGDE Icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010, 17:03

Hoş Geldin Mk
Sheamus A duşmanım Ben Onun için geldim
тнє нυѕтℓє
Admin
Admin
тнє нυѕтℓє

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON RİNGDE   WWE CHAMPİON RİNGDE Icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010, 17:09

Randy Orton demiş ki:
Hoş Geldin Mk
Sheamus A duşmanım Ben Onun için geldim
Olm Sana Açılan Bi Feud Değil.Sus Exclamation
The Rock

The Rock

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON RİNGDE   WWE CHAMPİON RİNGDE Icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010, 17:15

The Rock ekranda görülür ve" Beni yensenizde çüküm kadar efsane olamazsınız." der ve ekran söner.
Sheamus

Sheamus

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON RİNGDE   WWE CHAMPİON RİNGDE Icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010, 17:32

Sheamus düşünür "Senin bahsin ve benim bahsim eşit değil . Biri sadece şampiyon değişiinceye kadar diğeri tamamen eğer cevabın buysa yokum " diyor ve ringi terkediyor

out : yani bi bok maçı diil anlıcanız sadece kemer ama bahsi değiştirirse olabilir ... Very Happy
CM Punk
Admin
Admin
CM Punk

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON RİNGDE   WWE CHAMPİON RİNGDE Icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010, 17:38

Peki...
Kararımı değiştirdim.
Eğer ben kazanırsam bir daha benimle ben izin vermedikçe asla maça çıkamayacaksın!
Sheamus

Sheamus

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON RİNGDE   WWE CHAMPİON RİNGDE Icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010, 17:44

Sheamus tekrar ringe geliyor "Tamam sen kazanırsan seninle sen istemeden kemer maçı yapmayacağım" diyor ve tekrar ayrılıyor...
Feud bitti kilit ...
CM Punk
Admin
Admin
CM Punk

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON RİNGDE   WWE CHAMPİON RİNGDE Icon_minitimeC.tesi 25 Eyl. 2010, 18:58

Güzel bir iddia Smile

WWE CHAMPİON RİNGDE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGDE
» IC Şampiyonu Ringde
» Cena Ringde
» HBK Ringde
» The Rock ringde