Wrestling Turkey RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey RPG

Gelin ve sizde oyunumuza katılın!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Here Miz Comes

4 posters
YazarMesaj
"Awesome" The Miz
Admin
Admin
Here Miz Comes Avatar8913%5Bmiz%5D

Here Miz Comes Empty
MesajKonu: Here Miz Comes   Here Miz Comes Icon_minitimePaz 08 Ağus. 2010, 20:53

'If ya smell, what The Rock, is... AWESOME!' duyuluyor ve omzunda yeni kazandığı U.S Kemeri ile ringe giriyor. Spiker Matt Striker'dan mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor:"S.E.S... Ben olmadığım zaman, 2'ye 1 tag maçında The Rock'ı, tag arkadaşımı yenerek şampiyon olup övünen takım. Siz, hangi akla hizmet olarak bana dalıyorsunuz? Hmm... Buna bir şey diyorduk. 'Kıskançlık' olabilir mi acaba? Omzumdaki kemeri, hakkederek aldığım kemeri, kıskandığınız için olabilir mi? Ah, tamam... Siz aptal berberler, anca gelip saldırabiliyorsunuz. Mikrofonu alınca, önüne ot konmuş köpek gibi kalıyorsunuz. Bir şey diyemiyorsunuz, çünkü siz benim gibi değilsiniz. Neden mi? Because I am The Miz, and I am, AWESOME!" diyor ve mikrofonu dışarıya fırlatıp "konuşmak" için elemanları bekliyor...
CM Punk
Admin
Admin
CM Punk

Here Miz Comes Empty
MesajKonu: Geri: Here Miz Comes   Here Miz Comes Icon_minitimePtsi 09 Ağus. 2010, 18:06

S.E.S tabii ki anında ringe dalıyor...
Cm Punk konuşur: "Size SS'de çakmamı... ııım. Yenmemiş miydik sizi yahu?"
http://wrestling-turkey.yetkinforum.com
"Awesome" The Miz
Admin
Admin

Here Miz Comes Empty
MesajKonu: Geri: Here Miz Comes   Here Miz Comes Icon_minitimePtsi 09 Ağus. 2010, 18:09

"Ben yoktum." diyor Miz dalga geçerek.
Jeff Hardy

Jeff Hardy

Here Miz Comes Empty
MesajKonu: Geri: Here Miz Comes   Here Miz Comes Icon_minitimePtsi 09 Ağus. 2010, 20:41

Jeff Hardy arkadan ringe doğru koşuyor ve: "Sen yoksan bize ne? Önemli olan o kemeri kazanmaktı ve biz bunu başardık. Sen şimdi AWESOME diye bağırıp duruyorsun, herkesin kulağı resmen sağır oldu. Biraz sus da seyirciler rahat etsin." diyor. Bunun üzerine seyirciler coşuyor.
"Awesome" The Miz
Admin
Admin

Here Miz Comes Empty
MesajKonu: Geri: Here Miz Comes   Here Miz Comes Icon_minitimePtsi 09 Ağus. 2010, 20:58

Not: Açıkçası Feud konuları da cıvımaya başladı, hep aynı. "Dalıyor, coşuyor" falan...

The Miz Jeff Hardy'e dönerek: "Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş." diye bağırıyor seyirciler coşuyor. (Suspect)

En son "Awesome" The Miz tarafından Ptsi 23 Ağus. 2010, 14:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Randy Orton

Randy Orton

Here Miz Comes Empty
MesajKonu: Geri: Here Miz Comes   Here Miz Comes Icon_minitimePtsi 09 Ağus. 2010, 21:13

Miz ile biz bir ara chatboxta görüştük ve 2 vs. 2 tornado tag maçı istiyoruz. Benle Miz vs. SES.
CM Punk
Admin
Admin
CM Punk

Here Miz Comes Empty
MesajKonu: Geri: Here Miz Comes   Here Miz Comes Icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010, 10:30

CM Punk cevap veriyor...
"Vardın Miz. Kenarda Tag almak için bekliyordun ama o arkadaşın sana tag vermeye tenezzül etmedi."

S.E.S vs. Randy & The Miz

Maçı açıyorum. Maç elimination tag team olacaktır.
"Awesome" The Miz
Admin
Admin

Here Miz Comes Empty
MesajKonu: Geri: Here Miz Comes   Here Miz Comes Icon_minitimePerş. 12 Ağus. 2010, 08:33

RPG Dışı: Of. Olm babanemlerdeydim, ben burda olmadığım için nasıl tag versin adam?
CM Punk
Admin
Admin
CM Punk

Here Miz Comes Empty
MesajKonu: Geri: Here Miz Comes   Here Miz Comes Icon_minitimePerş. 12 Ağus. 2010, 11:02

Olm bende de Shelton yoktu. Very Happy

Here Miz Comes
1 sayfadaki 1 sayfası