Wrestling Turkey RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey RPG

Gelin ve sizde oyunumuza katılın!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gündelik Konular

2 posters
YazarMesaj
Edge

Edge

Gündelik Konular Empty
MesajKonu: Gündelik Konular   Gündelik Konular Icon_minitimeSalı 12 Ekim 2010, 20:52

Ring ışıkları gidiyor ve yaklaşık 30 saniye sonra Edgenin müthiş müziğiyle yenidengeiyor ve Edge elindeki mikrofonlar rnge çıkıyor"Önclikle wwe alemi sizleri çok özldeim ve sakatlıım hala geçmediği için bir türlü maça çıkamıyorum en son yaptığım pnk maçını tamamlayamadığım gibi sizlri çok özlüyor....Her neyse bu kadar duygu sömürüsü yeter John ve rndy rasında olnalar beni üzdü....John evet beni beklemedin seni anlayışla karşılıyorum kandrıldığını saf yerine konulduğunu düşündün evet seni anlıyorum ve sana 100 de 100 hak veriyorum keşke biraz daha güvenseydin şimdi randy gibi sana saldıran tag kemerinizide riske atan bir tag arkadaşın olmazdı her neyse yine sakatım zaten sana fazla bir yararım olmayacaktı belkide sakatlığımın geçmesi için önümde uzun bir süre var ve iyileştiğimde Spear şov devam edecek" diyor ve seyircelere doğru " Spear,Spear,Spear..." diyor ve elindeki mikrofonla cenayı bekliyor.
тнє нυѕтℓє
Admin
Admin
тнє нυѕтℓє

Gündelik Konular Empty
MesajKonu: Geri: Gündelik Konular   Gündelik Konular Icon_minitimeÇarş. 13 Ekim 2010, 12:13

My Time Is Now!
Cena ringe geliyor.Evet Edge.Dinliyorum.

Gündelik Konular
1 sayfadaki 1 sayfası