Wrestling Turkey RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey RPG

Gelin ve sizde oyunumuza katılın!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGTE

4 posters
YazarMesaj
Sheamus

Sheamus

WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGTE Empty
MesajKonu: WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGTE   WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGTE Icon_minitimeCuma 17 Eyl. 2010, 12:07

Sheamus müziğiyle ringe giriyor . WWE kemeri elinde bir mikrofon alıyro ve konuşmaya başlıyor " Bu Pazar Night Of Champions'ta Cupardiyi yenerek bu kemerin sahibi oldum . Ve beni zorlayan bir maç olmadı o yüzden bende Hell In A Cell deki contender maçının güreşçilerini ben seçeceğim . " Gülümser " Şimdi bakalım kimler Hell In A Cell de rakibim olmaya aday Evet 3 lü den ilki Cupardi " Taraftar dan sevinç çığlıkları gelir . " 2.si Cm Punk " Taraftar bu sefer yuhlamaktadır . " 3.sü John Morrison " Taraftar sevinir.
" Bu maçın kazananıyla Hell In A Cell de ciddi bir maç yapabilirim umarım Bu arada unutuyordum bu 3'lü maç Hell In A Cell için bir kafes maçı olacaktır " Taraftar sevinir Ve Sheamus ringi terkeder .

Out : Yani Morrison VS Punk VS Hardy maçı Triple Threat + Kafes Maçı
John Morrison

John Morrison

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGTE   WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGTE Icon_minitimePaz 19 Eyl. 2010, 10:32

John Morrison Müziği duyulur

ringe gelir ve sheamusa biliyormuusn kabul ediyorum ama 3 lüden biri ben olursam bunu bilki NEW WWE CHAMPİONS JOHN MORRİSON OLUR DER ve seyirciler çığlık atar

ringden çıkıp tam giderken...
The Rock

The Rock

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGTE   WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGTE Icon_minitimePaz 19 Eyl. 2010, 11:40

If you smeeeeel what the roock is AWESOOMEE !

The RoMiz girişte görünür. Elinde mikrofon olan The Rock "Aaa pardon burası tekli maç feuduymuş. Güle güle." der ve ayrılırlar.
Sheamus

Sheamus

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGTE   WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGTE Icon_minitimePaz 19 Eyl. 2010, 15:45

Amına Yoyum Very Happy

En son Sheamus tarafından Paz 19 Eyl. 2010, 16:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
CM Punk
Admin
Admin
CM Punk

MesajKonu: Geri: WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGTE   WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGTE Icon_minitimePaz 19 Eyl. 2010, 16:15

HIAC de Contender olmayacağı için iptal oldu Sad
http://wrestling-turkey.yetkinforum.com

WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGTE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE CHAMPİON SHEAMUS RİNGDE
» Randy Orton Ringte
» Sheamus ( Önceki sitede sheamus + golddum :D )
» WWE chamionu ringte
» Randy Orton Ringte